| denysdenys123 a întrebat:

Am o problema cu laptoplul imi da o eroare dee genul "display driver stopped responding and has recovered Intel graphics accelerator", si mi se lumineaza mai tare ecranul la laptop straight face. ajutati-ma sa rezolv aceasta problema. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Daca aveai xp iti intra in BSOD. problema este de la driver-ul video. incearca sa reinstalezi placa video.

| xxxGeORgExxx a răspuns:

Salut,

uite aici dar scrie in engleza - http://answers.microsoft.com/......ea95a3a1e, daca nu intelegi imi zici ca iti traduc ce zice.
bafta!