| xcostelx a întrebat:

am o problema cu metin2 mage cind intru simi scriu parola imi apare un pattrat si scrie conectarea la server este in curs si nu apare nm ce trebuie sa fac.dau funda

Răspuns Câştigător
| Ciprian221 a răspuns:

Pai te asigur ceti zic eu merge asa mi s-a intamplat si mie si am lasat Pc-ul cam 20-30 min aprins si scria conectare la server in curs cand am plecat asa arata cand am venit inapoi eram pe caractere incearca si tu dai enter si lasa-l cam 10-20min
daca merge dai funda big grin!

1 răspuns:
| FlorinDGF a răspuns:

Sunt foarte multi intrati pe mage si trebuie sa astepti pana vei fi lodat nu neaparat 10-20min cum a zis el in 2-3 min te logheazawinking Funda?