| stefanutz39 a întrebat:

Am o problema cu metinul: dau sa ma conectez, imi aleg caracterul si cand da sa inceapa jocul ma trimite inapoi la logare fara sa mai pot sa dau click. Mousul merge bine, si am mai descarcat metinul acum un an si a mers bine. Am incercat sa-i schimb optiunile, sa-l reinstalez, dar nu merge nimic. Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Daca joci metin 2 Ro atunci ai aceeasi problema ca mine, nici acum n-am descoperit raspunsul. Darrrr daca joci alt metin atunci ai RunTime, un metin bun are un fisier pentru asa ceva, dar daca nu trebuie sa contactezi un GM nu stiu cum dar te rezolva el.

2 răspunsuri:
| zKw a răspuns:

PC slab...

| stefanutz39 explică:

Este Metin2 si cand il descarc se descarca obligatoriu si Gameforge Live