| AlexJr11 a întrebat:

Am o problema cu SA:MP, cand intru in samp, imi arata ca se deschide un server se face ecranul negru o secunda si dupa imi iese, ce sa fac? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Fa update la placa video!

| AlexJr11 explică (pentru StalkerSoul):

Cum fac? Imi poti trimite un videoclip cum se face update la placa video?

| StalkerSoul a răspuns (pentru AlexJr11):

Descarca http://www.driverupdate.net/
instaleaza, scaneaza, actualizeaza, rr la pc si gata!

| AlexJr11 explică (pentru StalkerSoul):

Si dupa pot sa il deinstalez?

| StalkerSoul a răspuns (pentru AlexJr11):

Da

| AlexJr11 explică (pentru StalkerSoul):

Gata, dar acum cand intru, mi se face ecranul alb-gri, alb-gri, si daca dau sa intru pe un server de samp, imi intra in GTA San Andreas, dar cand am instalat GTA-ul am instalat si Directx 9.0, oare de asta se face ecranul asa?

| StalkerSoul a răspuns (pentru AlexJr11):

Reinstaleaza jocul si vezi la optiuni pe cat ai setata rezolutia!