| Gameplay_Cirus_1998 a întrebat:

am o problema cu sa-mpu. El nu arata ping la servere, cand dau pe host sau internet, nu apar servere, cand intru pe un server imi da can't connect to server. Am incercat sa reinstalez sa-mpu si gta-u, nimic; am incercat sa sterg gta san andreas user files, nimic; am bagat crack, nimic. De la windows nu are cum pentru ca l-am mai avut dar l-am sters. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Calin_Andrei_1997_PKn6 a răspuns:

Trebuie sa cauti servere romanesti e internet apoi le bagi si incerci sa intri pe ele.nu toate merg dar majoritatea sunt bune.succes!

| Gameplay_Cirus_1998 explică (pentru Calin_Andrei_1997_PKn6):

Nu merg nici serverele romanesti, nici cele straine.