| Luca_Adina_1994 a întrebat:

Am o problema.Eu joc Minecraft Pocket Edition 0.12.2 de 4 zile.Am facut o casa mica pe survival.M-am dus la mama dracului intr-o pestera si am picat in lava.(noob). Dupa ce am murit m-a dat intr-un village si nu mai gaseam casa am cautat-o si nu o mai gasesc.Dau funda la cea mai buna solutie! PS:in casa aveam chest cu iteme bune. sad

2 răspunsuri:
| Silicart2001 a răspuns:

Pai daca stiai coordonatele puteai sa te intorci cat ai zice peste. Daca nu aduti aminte zona prin care ai facut casa.

| Luca_Adina_1994 explică:

Am cautat continuu pana acum si nu am gasit nici macar piscina de lava care e aproape de casa.