| AnduAdz a întrebat:

Am o problema, incerc sa ma inregistrez pe Romania Roleplay, trec de test dar nu reusesc sa trec de acele intrebari adica biografia etc. As vrea va rog frumos sa incercati sa imi faceti si mie un cont iar apoi sa il trimiteti pe mess pe id-ul,, andreyandrei405,,. Multumesc mult! La multi ani!

1 răspuns:
| 1stResponder a răspuns:

Nu ai voie sa faci asa ceva. Este impotriva regulamentului. Chinuieste-te singur sa faci.
Testele alea au fost facute cu un motiv, si anume sa fie acceptati doar jucatorii ce au cunostinte in roleplay.