| Lukasz a întrebat:

Am o problema joc Be a Top eleven manager.
Am jucat in cupa turul s-a terminat 0-0 (am jucat acasa)
Returul (am jucat in deplasare) s-a terminat 2-2 si nu am mers mai departe la reprikzele de prelungiri scrie doar egal si atat.
intrebarea mea este:cine merge mai departe?

3 răspunsuri:
| Barodfs a răspuns:

Tu mergi mai departe pentru ca :
0 - 0 si 2 -2 = 2 - 2 deci tu mergi daca esti in deplasare fiindca, ai dat gol/luri in deplasare si el nu a dat deloc. Deci tu treci mai departe.
Sper ca te'am ajutat.

| Ota_Cristian_1994 a răspuns:

Tu te-ai calificat deorece daca ai jucat in deplasare si ai facut egal (2-2) tie ti se puncteaza pentru ca ai dat 2 goluri in deplasare, iar el 2 goluri acasa.

| Roxy2013 a răspuns:

Tu mergi mai departe.