| Florian000 a întrebat:

am o problema la cs am intrat pe un sv de respawn si cand dau pe find server mi intra pe sv ala dc dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| skirlex a răspuns:

Trebuie sa il stergi de la favorite vz ca scrie pe unde pe acolo favorite si il stergi. funda?

| Florian000 explică (pentru skirlex):

Oricum intrasem pe alte sv si mi se facuse dar ti dau fundawinking apropo joci cs sau minecraft sau samp?

| skirlex a răspuns (pentru Florian000):

Mersi, da joc cs pe sv asta cs.skyzone.ro si am admin pe sv asta cs. osica.or intra daca vrei si vezi ca am nick name mirel big grin

| Florian000 explică (pentru skirlex):

Deci pe care intru?

| skirlex a răspuns (pentru Florian000):

Intra acum pe cs.skyzone.ro da zi-mi cu ce nume intrii?

| Florian000 explică (pentru skirlex):

Ti zic eui

| Florian000 explică (pentru skirlex):

TheKillerRobert asa ma numesc

| skirlex a răspuns (pentru Florian000):

Ok eu sunt mirel hai acum