| ionutzz94 a întrebat:

Am o problema la jocul fifa 13! Intru in joc dar dupa ce selectez limba imi iese pur si simplu din joc fara sa imi apara vreo eroare!
Mentionez ca am un pc bunicel, am un Intel core i3 de 3 ghz 4 gb pe ram si o placa video de 1gb! PLZ HELP! FUNDA

6 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

Ai un virus! descarca-ti panda cloud de aici http://panda-cloud-antivirus.en.softonic.com/

| TikkY97 a răspuns:

Nu e de la nici un virus sau alte probleme inventate de alti.
Pur si simplu trebuie sa ai ultimul driver la placa video (care o ai tu ) gen nVIDIA.

problema asta o avem si eu.

Sper ca te-am ajutat. happy

| geodinamo4ever a răspuns:

Mnl_Ady_1997 a răspuns:
Incearca sa instalezi Windows Media Player sau sa activezi net framework, sau sa dai Run as administrator sau te duci la documents/fifa 13/instance0/replay/properties/read only.
Poti schimba si driverele, sa faci update.
Incearca-le pe toate... Sper ca am fost de folos. functioneaza

| Mnl_Ady_1997 a răspuns:

Incearca sa instalezi Windows Media Player sau sa activezi net framework, sau sa dai Run as administrator sau te duci la documents/fifa 13/instance0/replay/properties/read only.
Poti schimba si driverele, sa faci update.
Incearca-le pe toate... Sper ca am fost de folos. happy

| ionutzz94 explică:

Ce virus ma?laughing

| ionutzz94 explică:

Ma ajuta cineva?