| kidDu_6567 a întrebat:

Am o problema la metin privat. straight face

Intru in metin. exe si imi apare eroare :
1.Check online for a solution
2.Close program.

Ce as putea sa fac pentru a merge?

P. S. :1. Am windows 7
2.Metine private (Cele hostate) - (Fara mc) imi merg. cum ar fi empire. dar cele cu mc nu.

Funda! Va rog un raspuns

Răspuns Câştigător
| NesSquick a răspuns:

Trebuie sa il bagi la exceptii adica: dai click dreapta pe My Computer->>Properties ->>Advanced sysetm settings ->>Acolo o sa ai: Computer Name, Hardware, Advanced, System Protecton, Remote. Dai pe Advanced ->> o sa ai Settings de 3 ori dai pe primul adica Performance Dupa o sa ai: Visual Effects, Advanced, Data Execution Prevention tu o sa dai pe big grinata Execution Prevention Acolo o sa ai doua casute una este bifata si cealalta nu obifezi pe cealalta. Apoi dai add si selectezi programul si dupa un restart la pc

1 răspuns:
| kidDu_6567 explică:

Multumesc. Asa am facut si cu cs dar chiar nu mi-a trecut in minte ca va merge si la mt.