| robertelzuzurel a întrebat:

SALUT TPU! Am o problema la samp cand intru in joc mi se face ecranu negru dupa alba si asa continua alb negru alb negru am si un video:file:///C:/Users/robert/Downloads/bandicam%202014- 04-30%2017-07-29-756.avi acest 'site' il puneti sus acolo stiti voi

1 răspuns:
| LuciWv a răspuns:

Nu asa se pune un video pe net mai inati il uploadezi pe un site cum e YouTube, dar nu trebuie sa ma uit la video pentru ati da raspunsul, schimba Gta-u