| franciscintaiul a întrebat:

am o problemă la Skyrim, am bătut primul dragon și am primit primul meu Shout,, Unrelenting Force" Care are numai un cuvânt și e activată, dar nu îl pot folosi, e vreun bug? sau ce ar trebui făcut ca să pot folosi... o să-mi ceară la o misiune mai departe să demonstrez că-s Dragonborn și nu pot folosi Shout-ul...

1 răspuns:
| why1so1serious a răspuns:

Depinde poate nu l-ai luat apasă pe p şi dai equip dacă nu apasa t şi dai să aştepte o oră dacă nu merge nici atunci trebuie să spui mai exact care e problema si daca folosești moduri.