| GeorgeKb a întrebat:

Am o problema la un joc mai exact metin2.
Nu se vede pamantul in map2, desert, muntele sohan si tara de foc mai exact se vede gri in map2 in tara de foc rosu in munte alb dar nu vad pe unde merg, nu vad pe unde e drumu ma si impiedic de cate un munte.
Am incercat sa il descarc iarasi dar degeaba.
Ma poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
| JockerStoica a răspuns:

Am aceeași problemă! Dacă ați găsit vreo soluție zicețimi și mie.

| Rootkit a răspuns:

Apesi pe M si iti apare mapa acolo iti apare pamant

| Takeen a răspuns:

Salutari,da,te pot ajuta,dai Optiuni sistem in joc,Memorie grafica, si bifezi pe GPU, si dai aplica, si o sa va mearga, bafta.

| ionutmix11 a răspuns:

FAC-k si eu am problema asta si caut raspunsu,,,,,

| Vladut_Calin_1997 a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema, am instalat driverul video si nu s-a schimbat nimic. Astept sa se gaseasca o solutiehappy Merci

| Vladut_Calin_1997 a răspuns:

Am acceasi problema si nu stiu cum se poate rozlva, astept solutii.