| Serban_Lucian_2000 a întrebat:

Am o problema legata cu jocul Minecraft. Acum cateva zile mi-am instalat jocul, si nu mi-a mers. Imi dadea eroare Bad Card Driver, ceva de genul. Am instalat azi un driver la placa video, si imi da alta eroare ( http://i.imgur.com/iXioQrL.png ). Am dezinstalat si instalat iar Java, ultima versiune, si tot asa imi face. Help, va rog!

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

In primul rand spune-mi ce placa video ai, nu presimt una prea rasarita

7 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Incearca sa bagi optifine

| Serban_Lucian_2000 explică (pentru bogdan324):

Nu merge cu optifine. Altceva?

| Serban_Lucian_2000 explică (pentru bogdan324):

Am rezolvat, mersi oricum. Multa bafta! Iti dau funda pentru ca te-ai implicat.

| Serban_Lucian_2000 explică (pentru bogdan324):

Nu e de la placa video, nu intelegi? Esti turc? In fine, am rezolvat. Iti dau fundita pentru ca te-ai implicat putin, bafta.

| bogdan324 a răspuns (pentru Serban_Lucian_2000):

Nu e vina mea ca iti iei versiuni modificate de minecraft

| bogdan324 a răspuns (pentru Serban_Lucian_2000):

In primul rand spune-mi ce placa video ai, nu presimt una prea rasarita

| bogdan324 a răspuns:

Idiotule,ca altfel n-am cum sa-ti zic, poate doar retard, optifine-ul rezolva multe probleme in jocul ala, eu doar i-am spus o solutie, asa ca taci draq de vietate nereusita

| bogdan324 a răspuns:

Ai report de 2x ori pentru limbaj abuziv, in schimb tu daca incerci sa-mi dai nu o sa ai un motiv bine pus la punct, HA! Si stai chill ca nu toata lumea e disperata de minecraft ca TINE!