| Ghostplayer a întrebat:

Am o problema majora.Deci jucam metin2. totul imi era drag si frumos pana cand dau click dreapta pe anumiti jucatori sa fac duel...Atunci se inteapa calculatorul etc etc...Ce sa fac? Ca e enervant sa se intepe numai cand dau click dreapta pe cineva.Pur si simplu se inteapa si isi revine dupa vreo ora.

1 răspuns:
| SideClickFTW a răspuns:

Eu iti pot furniza asistenta tehnica daca imi poti descrie fenomenul in termeni profesionali nu cu "inteapa"