| Daragangabriel10 a întrebat:

Am o problema nu stiu sigur de la ce este dar sunt unele videoclipuri pe Youtube si din cate am vazut toate liveurile daca le vizionez se misca imaginea greu in lag nu stiu sigur cum sa explic poate a mai patit cineva si intelege. Vreau sa stiu cum fac sa rezolv asta. Este de la monitor, placa video sau de la ce?

1 răspuns:
| stefy02 a răspuns:

Nu stiu exact de la ce e, dar trebuie sa dai de la quality, sa privesti in 480 ca sa nu iti mai mearga in lag. Am aceeasi problema. Pentru ca videoclipurile is in 720p60 / 1080p60 si nu duc toate calculatoarele. Deci recomand sa te uiti in 480 chiar daca nu e aceeasi calitate dar macar merge. happy