| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema: pe PC(WIN XP) am inregistrat programul Bandicam si am filmat niste secvente dintr-un joc. Am trecut acele secvente pe un stick ca sa le vad pe laptop(WIN 7), dar nu imi dau voie(de mentionat faptul ca am cateva clipuri filmate cu Bandicam si pe care am reusit sa le vad). Trebuie sa le convertesc intr-un format anume? Va rog sa-mi dati un raspuns cat mai repede. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Descarca VLC. Deschide toate formatele video:
http://www.videolan.org/index.ro.html

| Gax97 a răspuns (pentru Nelu62):

Nu poti sa-mi dai un link cu instructiunile? Multumesc anticipat!

| Vl4dootz a răspuns:

Le poti converti cu extensia avi sau wma
Bafta!