| TheSeventhSin a întrebat:

am o problema prosteasca.Deci mi-am schimbat pe telefon parola la facebook si pot intra pe cont cat timp nu ma deconecteaz... stie cineva vreo aplicatie care pot sa-mi gasesc parolele de pe telefon? adica cum e http://www.nirsoft.net/password_recovery_tools.html de exp de iti gasesti parolale de pe chrome, explorer... etc.
Dau funda cine imi spune o aplicatie care pot sa-mi gasesc parola de la facebook... sau in general.

2 răspunsuri:
| Seti a răspuns:

Salut, incearca sa iti resetezi parola, cu ajutorul e-mail-ului, avand si un cont yahoo, bine inteles happy

| TheSeventhSin explică (pentru Seti):

Deja am rezolvat, mi-am adus aminte parola laughing, oricum faza era ca nici nu mai stiam parola de la yahoo(Era un yahoo mai vechi si i-am uitat parola) dar mersi oricum.