| Acristinei_Valentin_1998 a întrebat:

Am o problema si sper sa ma ajutati.Cand deschid Metin2 ro, astept sa sa incarce si dupa aceea dau pe "Incepe jocul". Dupa ce am dat pe "incepe jocul"imi da o eroare care arata cam asa:ca titlu este Themida, si scrie:Cannot find python27.dll.Please,re-install this aplication. Va rog ajutati-ma dau funda.

2 răspunsuri:
| OxyG3N12 a răspuns:

Descarca dupa google python27.dll,C++ Microsoft si net framework 4.0 si ar trebui sa mearga 100%, ca asa am patit si eu.(am vrut sa pun link-urile dar TPU spunea ca s-ar putea sa aiba continut virusat si daca ar fi fost asa as fi primit o ameda, si nu ma rischappy ). Funda?

| Toni_Eu_2000 a răspuns:

Ce level ai? Si trebuie sa il instalezi din nou.Si ii naspa metin2.ro cresti greu...