| Toshima a întrebat:

Am o problema, si sper sa ma puteti ajuta. Am o platforma Steam pe care joc doar Counter Strike 1.6. Nu stiu ce se intampla, dar azi nu vrea sa se deschida.Trebuia sa primeasca update dar l-am oprit fiindca am avut o problema urgenta de rezolvat. Nu stiu ce sa zic.Dau click pe el incotinuu dar nu vrea sa se deschida. Sper sa ma puteti ajuta. straight face Raspunsul care ma va ajuta va primi funda!

1 răspuns:
| Alexandrionis a răspuns:

Platforma STEAM si-a dat marele update trebuei sa ii dai neaparat update, altfel nu va mai merge!