| Ray_Alex_1995 a întrebat:

am o problema vreau sami reinstalez sistemul de operare este Win 7 si cand bag Dvd si ii dau restart si pe urma imi apare ca se porneste pc se incarca desktopul si nimic si tiu ca trebuie cand dau restart sa imi apara dupa ce dar Restart dar nimic va rog um pic de ajutor la mine nu stiu care e problema la un prieten nu era problema ca ii aparea Va rog sa-mi ziceti cum sa fac ca nu mai pot foarte rau imi merge si am sters din partiti maimult din C ca acl il am instalat si tot asa va rog un pic de ajutor Va Multumesc/Dau Funda big grin

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

Pentru instalare de pe DVD, trebuie sa ai BIOS-ul setat pe butare DVD.
http://nib.ro/......-pendrive/