| catalinutzaa13 a întrebat:

am o scurta intrebare la nfs undercover de ce imi arata meniu alb de nu vezi nici pe drq...insa filmul il arata perfect am urmatoarele performante la pc windows 7 ultimate 32 bit(6.1,Build 7600) System model G31-M7TE, Procesor : Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 2.50GHz Memory Ram 2054 DirectX version 11.0 si pe video am 256 de mb.MULTUMESC ANTICIPAT! DAU FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| Farazahar20 a răspuns:

Http :// kat.ph/need-for-speed-undercover-english-pc-t139505. html
Cel mai bine il iei de aicihappy Pe tot si gata happy Fi sigura ca o sa-ti meargahappy Vezi ca am pus space la link.

6 răspunsuri:
| Farazahar20 a răspuns:

De cat ai rami? Incearca sa schimbi crack-ul happy

| catalinutzaa13 explică (pentru Farazahar20):

Ddr2 2 gb

| Farazahar20 a răspuns (pentru catalinutzaa13):

Slabut...Schimba crack-ul si o sa-ti mearga, si rezolutia pe slow poti juca. ca in rest nu prea ai cum ca o sa-ti mearga cu lag.

| catalinutzaa13 explică (pentru Farazahar20):

O sa incerc sa vad ce pot face multumesc

| catalinutzaa13 explică (pentru Farazahar20):

Am descarcat 1000 de crack-uri poate e de la windows...nush..un link cu un crack bun. poate imi dai mersi anticipat

| Farazahar20 a răspuns (pentru catalinutzaa13):

Http :// kat.ph/need-for-speed-undercover-english-pc-t139505. html
Cel mai bine il iei de aicihappy Pe tot si gata happy Fi sigura ca o sa-ti meargahappy Vezi ca am pus space la link.

| catalinutzaa13 explică:

Pf nu merge man am bagat serialu l-am instalat si apoi cand vr sa intru in el imi zice : Please carefully re-enter the entire code found either in your confirmation email, your game manual/product packing, or game card. Ce trebuie sa fac?