| BraduRazvan a întrebat:

Salut TPU,
Am si eu nevoie de niste oameni care se pricep la minecraft si vor sa facem un channel pe youtube si sa filmam am nevoie de 2 sau mia multi jucatori cineva care stie sa lucreze in photoshop si pe cineva care stie sa faca trailere... app As vrea sa aveti skype Dati add pe mess: Dark_blood_elf skipe : Bradu.razvan (botosani)

1 răspuns:
| sliferTM a răspuns:

Le am eu cu ps css3 big grin si stiu sa fac si trailere.
dar problema uriasa e ca pana numi iau placa video nu pot sa joc minecraftbig grin
Sau dacda stii sa mi-l faic sa mearga...
bag tu id meu doar daca vrei ale3x@yahoo.com