| EasyBoy a întrebat:

Am si eu o intrebare.am descarcat noul client by abesgaara-v3.7 pentru a putea juca un metin cu hamachi, am schimbat mc, eram intrat in hamachi, am dat click pe el mi-a intrat intr-un deala si am dat START. dupa aceea mi-a aratat un scris in chineza.Cred ca este de la net framework, am windows 7 va rog sa imi spuneti ce are si ce net framework imi trebuie.Va multumesc foarte mult.

1 răspuns:
| hSh3ad a răspuns:

Daca ti-a dat scrisul acela dai OK sau X si reportnesti din nou!
Atentie daca iti scrie tot asta ii dai X sau ok.Il restartezi si daca iti da tot asa repeta procedeul sau ia alt client.