| rem1x70 a întrebat:

winking
Am si eu o intrebare:
Am incercat sa intru pe serverul de counter strike "furien.b-zone.ro" dar din pacate nu merge fiindca au schimbat numele la server. Din pacate nu stiu care e cel nou si as vrea sa ma ajutati sa imi spuneti care e.
Fundita puppy dog eyes
Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| rem1x70 explică:

Pai încearcă să contactezi ownerul serverului şi întreabă-l care e. Eu nu mă pricep decât la genul de servere surf, gungame, furien, kredz, jail break, cel obişnuit şi altele. Imi pare rauwinking

| rem1x70 explică:

Am aflat cum se numea. Dacă vreţi să intraţi pe el, se numeşte furien.mixgamers.com... Este cel mai tare server furien şi este făcut de Hades cel mai bun scripter big grin Sper sa se populeze cât de curând.winking ţin să menţioney că se dă admin free la minim 15 jucători pe server aduşi. Eu am adus şi am luat Co Owner. Pentru cine nu crede, ma cheama Clow pe server.winking Multumesc!

| Emilyya a răspuns:

Si eu am o problema de genul acesta, si eu ma joc Counter Strikefs este putin deosebit de counter strike pe care-l joci tu, si mai Tare, la mine s-a schimbat parola la care intra toti utilizatori, si nu stiu care este, Ma poti ajuta, te rog!