| BlackMask a întrebat:

Am si eu o intrebare cu o eroare la Metin2.
Am incercat vreo 4 5 servere dar la toate imi da aceaiasi eroare, uitati imaginea
http://www.girlshare.ro/3489070176.9
Daca ma puteti ajuta va rog. MERSI
FUNDA

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Problema de la systemul tau ca nu stiu cum ce fel de joc ai luat sau ce joc ai jucat...

Ai un fisier numit granny2.dll care este in system32 (N-are ce cauta acolo) si baga-l in folderul cu Metin2.

In aceea poza ai acolo detalii unde se afla il ei si il pui in folderul cu Metin2 direct si acuma nu mai trebuie sa mai apara aceea eroare.

Acel fisier trebuie mutat in fiecare metin2 daca vrei sa mearga ori sa il stergi de tot si sa descarci din nou acel Metin2.
Si sa stergi si acel fisier din system.

PSbig grinaca nu faci acest lucru metoda simpla poti sa reinstalezi systemul tau daca vrei ceva complicat sa nu te chinuri cu atatea lucruri (Dar nu este obligatoriu).