| DanielPH a întrebat:

am si eu o intrebare big grin
De curand acum 5-8 zile mi-am dat pe Facebook stergerea pagini.
Am primit un mesaj ca in 15 zile se sterge pagina.
Acum vreau sa nu se mai stearga! Ce trebuie sa fac?
Un tutorial video ceva, un ghid va rog.

1 răspuns:
| Dilemaa a răspuns:

Of of, deci. Pagina in sine niciodata nu se mai sterge. Odata ce ti-ai facut-o ramane in arhiva lor. Tot ce trebuie sa faci e sa te conectezi iar. Iti va aparea niste intrebari gen: "Vrei sa iti redeschizi pagina?" Asta e tot.

P.S. Ai grija Daniel, ce postezi pe Facebook, ce poze sau clip-uri. Alea vor ramane mereu acolo, chiar daca tu le "stergi".