| Danutu a întrebat:

am si eu o intrebare. La ce magazine din Tulcea pot sa gasesc mai multe tablete? Adica unde gasesc mai multe modele ca sa imi aleg una. Si ce tablete ati vazut si sunt foarte bune

Dau funda

2 răspunsuri:
| Danutu explică:

P.S la emaga unele au fost folosite. Adica prezinta unele zgarieturi. Ma refer la alea mai ieftine intre 5-10-15 milioane. Deci vreau una buna dar sa o gasesc din tulcea daca nu voi fi nevoit sa comand de pe internet

| GoguSteriade a răspuns:

De ce nu incerci la magazine online precum eMag, cel.ro si altele populare si de incredere? Diversitatea de aici e net superioara oricarui magazin fizic pe care il avem.