| gaby12345 a întrebat:

am si eu o intrebare mai proasta, este cineva dispus sa imparta un cont de minecraft premium cu mine.Va rog frumos.

1 răspuns:
| GutuvanMorgan a răspuns:

NU stiu cati ani ai. Dar dupa caz, roaga pe cineva daca tu nu ai card sa iti cumpere jocul original, sau strange bani si roaga un unchi, o matusa, un frate/sora mai mare care are/au card sa-ti cumperi jocul original.Nu sunt dispus sa iau ban pe anumite servere daca folosesti anumite coduri sau faci grief. Bafta