| Ciocusa a întrebat:

am si eu o intrebare pentru jucatorii de Minecraft : ce este Minecraft Realm? Vreau un raspuns mai amanuntit deoarece am inceput de putin timp sa joc Minecraft! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Moryami a răspuns:

Ştii că pentru a face un server de Minecraft, e nevoie de multă muncă, plus că mai are şi bug-uri şi lag şi multe de astea. Ei bine, prin Minecraft Realm acestea se setează singure: tu trebuie doar să plăteşti ( costă 10 EUR ).

1 răspuns:
| Ciocusa explică:

Cel mai bun raspuns primeste Funda! Am uitat sa precizez!