| Bocanila a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru jucatorii, destul de vechi al mmorpg-ului Metin2. Care dintre serverele de pe official, este cel mai ieftin? Nu stiu daca ati inteles la ce m-am referit. Cu alte cuvinte vreau sa intreb pe ce server dintre cele ale oficiall-ului playerii vand cel mai ieftin itemele. De exemplu am auzit de la cineva ca ar fi fost Volans, unde poti gasi si un fms cu 200k. Acum nu stiu daca e adevarat. Astept raspunsuri cat mai rapide. Si da, primiti Funda+Vot. happy Bye. :*

1 răspuns:
| vali123456575 a răspuns:

Mane no sa gasesti fms cu 200k pe nici un servar ieu zic sa joci pe draco un fms +0 cu paguba intre 5 si 12 este 600k maxim 800k ieu pasta am jucat de exenplu ieu am cumparat fms +9 pietrat+3 paguba 23 13kk si mai lasa din pret daca mai stateam sal rog dar ma grabeam ca era tarziu il loamm la 11kk in fine ieu nu mai am cont mi lau spart niste prieteni ieu pe servarul asta sa joci sunt foarte ieftine...