| Alexandru_Gabby_1997 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru un joc. As dori un joc din evul mediu, exact ca pe vremuri sa fie strategie, cu mosii pe care muncesc taranii, sau ceva in genul acela. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Age Of Empires 2.
Funda?

| Commandersmellofmoney a răspuns:

The elder scrolls este o colectie de 5 jocuri sau mount and blade (sunt 3 sau mai multe variante) TU ALEGI.dar daca vrei sa lucrezi pamantul si din astea ia-ti elder scrolls v skyrim si instaleaza dlc-ul heartfire dar ca sa iti mearga trebuie sa ai si dawnguard dlc