| alexmaniga21 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi:
Tocmai ce mi-am descarcat Dota 2 de pe Steam, totul bine si frumos pana dau "Porneste jocul", cand imi apare asta: http://imgur.com/PhaJSkr.
Va rog din suflet sa ma ajutati, cel care ma ajuta ii voi da funda!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Nu vad eroare oricum iti recomand reinstalarea jocului ( sterge si fisierele temporale ca are asa ceva foloseste ccleaner).

| immortalfaith a răspuns:

Lasa mi id ul de skype si ia ti team viewer, poate ti l fac eu
sa mi spui ce pc/laptop ai (marca, model) ce windows si daca ai ultimele drivere