| KappaYT a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Stiti o comunitate de cs/samp/minecraft care cauta designer sau
builder, ma pricep foarte bine la aceste lucruri, daca stiti sa imi spuneti si mie pentru ca imi place acest lucru, daca stiti un site sau forum care cauta builder sau designer/configurator contactati-ma!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| KappaYT explică:

Ma1KaN Dami skype-ul tau sau da-mi add la skype: KappaYT

| Ma1kaN a răspuns:

Eu voi face in 1-2 zile o comunitate, si as avea nevoie de membrii, moderatori, etc. Am host, imi mai trebuie doar domeniu, pe care nu-l pot cumpara inca pentru ca locuiesc in uk, si nu pot face rost de unul.ro
In fine, daca esti interesat, ma anunti

| Ma1kaN a răspuns:

Eu as avea nevoie

| KappaYT explică (pentru Ma1kaN):

Ai nevoie? Dami site-ul si Skypeul tau sau Facebook pentru a vb