| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare vreau sa ma REAPUC de metin2.ro asa de placere 2-3 ore pe zi, iar cand e mai urat afara mai mult laughing hihi, pe serverul Pegasus dar nu stiu se mai folosesc hackuri pot sa joc corect... fara sa fiu furat la level mari merita sa joc corect, si ce caracter sa aleg sa fie bun si pvp si pvm, as alege ori shaman ori ninja lama...va rog frumos niste explicati dau funda cu mare placere. big grin

1 răspuns:
| KinkyDive a răspuns:

Eu iti sugerez ninja lama sau sura happy

Am jucat cu un sura [lvl 87] si am avut si iteme destul de bune si pot sa zic ca rupeam pacolo laughing :d iar cu hackurile nu prea ai ce face. depinde de norocul care il ai. si eu am fost furat odata. nu prea ai ce sa faci happy degeaba are securitate serveru. e de rahat straight face