| MuncitorU a întrebat:

Am si eu o nelamurire:
De Craciun imi iau un Computer nou, un laptop mai exact. Pe Computer am Steam si 2 jocuri cumparate pe el, si Team Fortress 2 pe care am primit multe chestii. Acum vine si intrebarea:
Daca dezinstalez steam-ul si sterg tot ce are in el, de pe calculatorul vechi, si instalez steam pe laptop, o sa pierd achievement-urile si toate lucrurile pe care le-am primit la jocuri?
Am pus aceasta intrebare pentru ca am mai dezinstalat odata Steam-ul de pe Computer si am vazut ca Save-urile, Achievement-urile si toate lucrurile de la jocuri nu s-au sters.

Răspuns Câştigător
| xFluing a răspuns:

Nu. Absolut tot ce faci pe steam se salveaza in contul tau de pe serverele lor.

2 răspunsuri:
| Tahu2002 a răspuns:

Nu pirzi nimic! Daca nu stiai, pe TF2, daca esti offline, itemele nu apar pentru ca sunt salvate in cont. Funda?

| Tahu2002 a răspuns:

Nu pierzi nimic! Daca nu stiai, pe TF2, daca esti offline, itemele nu apar pentru ca sunt salvate in cont. Funda?