| regal a întrebat:

Am si eu o preferinta, de curand m-am apucat de un server de metin2 PVP si nu stiu cum sa imi fac itemele pentru un set universal.Daca puteti sa imi spune-ti va rog. Apropo servarul are swichbot deci nu o sa am probleme la bonusat.

Va astept si pe servar daca vrei Metin2 Legacy(dau funda care imi raspunde

Răspuns Câştigător
| ZeamăDeFasole a răspuns:

Salut.
Papuci:pv 3k, aparare sabie 20%, aprare pumnal 20%, aparare 2 maini 20%,

Bratara: Semi om 20%, Rezistenta magie 20%, rezistenta Vant 20%, pv 3k, rezistenta fulge 20%

Coliertonguev 3k, aparare clopot20%, aparare evantai20%,Rezistenta sageti 20%, aparare pumnal 20%

Cercei:Semi om 20%, aparare sabie 20%, aparare pumnal20%,aparare evantai 20%, aparare 2 maini 20%

Scutbig grinepinde de ce rasa sunteti int/dex/str(30), Semi om 20%, blocare atac corporal 20%, imun necunostinta,

Coif:Rezistenta Magie 20%, Semi om 20%, sansa evitare atac sageti 20%, Rezistenta foc, Regenerare Pv

Armuratonguev 3k, Aparare sabie 20%, Aparare pumnal, aparare evantai 20%, Aparare clopot 20% /Pietre Piatra, Blocare atac corporal, piatra eschivari, Piatra vitalitati

Arma:str/dex/int (30), semi om 20%, critik 20%, patrundere 20%, Pietre Tare impotriva Warr, Ninja, Sura.
Baftă.