| yonutz0321 a întrebat:

Am si eu o problema :
Am primit slot pe un server de furien si acuma cand intru in counter-strike si scriu setinfo_pw si parola nu ma lasa sa intru! nu stiu din ce cauza... Am scris setinfo_pw / setinfo _pw / setinfo_ pw si tot nu ma lasa. daca ma poate ajuta cineva va rog frumos! DAU FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Santo2190 a răspuns:

Setinfo _pw parola
1: incearca sa iei legatura cu unu' din detinatori pentru a fii sigura daca nu a schimbat comanda de "setinfo" unele servere au diferit
2: asigura-te ca ai nickname corect si parola, totusi poti intreba un detinator cu acces FTP daca a setat bine
3: daca nu iti merge nici cum incearca sa-ti schimbi cs-ul