| DJBlade69 a întrebat:

Am si eu o problema. Am windows xp. Incerc sa intru in Minecraft. Am avut niste probleme cu Java insa le-am rezolvat intr-un fel. Cand intru in joc imi apare totul negru. Ce pot face?

Dau funda la cel mai folositor si explicat raspuns!

Răspuns Câştigător
| Vl4dootz a răspuns:

Intra in start si apasa pe run, in casuta respectiva scrie asta %APPDATA%/. minecraft/
sterge doar folderul bin dupa care deschide jocul.
Daca nu iti merge inseamna ca jocul nu e compatibil cu placa ta video.
Bafta!

1 răspuns:
| ElDiáblo888 a răspuns:

Salut! Mai bine reinstalezi windowsu-l, am văzut că ai avut probleme cu java și că le-ai "rezolvat", aşa mai bine reinstalezi windows-ul și toate o să meargă bine.