| cristianmarin a întrebat:

am si eu o problema atunci cand intru in fifa 11 sa joc online prin gameranger imi apare cand intru in camera ca nu am versiunea de fifa ca ceilalti cum as putea sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Ca sa joci online fifa nu este nevoie de GameRanger (dai la multiplayer direct ip) oricum ca sa poti juca cu un alt player trebuie sa aveti amandoi acelasi fisier fifa. db (il gasesti in data/cmn) si de aici cel mai probabil problema ta. Daca nu e asta ar putea fi faptul ca ai jocul demo poate.