| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema:cand intru in metin2ro imi apare un ecran albastru cu scrisul alb si dupa se restarteaza PC.Pana acum o saptamana metin2ro mergea perfect.Am reinstalat si windous-ul si nimic.Plzzzz ajutati-ma dau FUNDA pentru. raspunsul care ma ajuta.

3 răspunsuri:
| Rony56 a răspuns:

Shhhs are dreptate, da pe siteul ala, el mi-a dat si el siteul numai ca metoda yang dar am incercat si eu siteul cu chestia metin2starter.bin sa scrii in notepad si a iesit si acum deschid metinu de 2 ori si inainte nu mergea big grin

| shhhs a răspuns:

Salut,
Iti recomand sa incerci ce scrie in acest tutorial:
http://orademetin.blogspot.ro/......rt-la.html

| pentru a răspuns:

Nu trebuia sa reinstalezi windowsul pentru ca ai pierdut jocul