| daneil_9270 a întrebat:

Am si eu o problema cu Fifa 2007 cand vreau sa ma joc cu prietenii in retea nu merge dar in schimb lor le merge daca se joaca...am reinstalat fifa si a mers dar cand am inchis pc si am venit de afara iar nu a mers si daca reinstalez iar fifa merge ca asa am mai facut... ce sa-i fac sa mearga plss help me

Răspuns Câştigător
| alin_9439 a răspuns:

Sal incerc eu sa te ajut auzi incearca sa folosesti steam acolo is multe jocuri care le poti juca online big grin sper sa meraga daca nu poate nai program instalat pentru fifa online sau desaca din nou incearca big grin baftabig grin