| costy20br a întrebat:

am si eu o problema cu jocul nfs world am folosit niste hack-uri pe un cont mi l-a blocat si am schimbat adresa mac la pc binenteles ca am facut alt cont ma gandeam ca o sa mearga, pana am ajuns la nivelul 20 si acelasi mesaj: Disconnect from server. Game will be shutdown. si in cateva zile mi-l blocheaza. intrebarea este cum fac sa nu ma mai depisteza astia ca nu am mai folosit nici un hack la al 2 -lea cont si tot ma vede. cine stie ce trebuie facut? vreau un raspuns care sa dea roade. mersi!

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Nici nu se mai merita sa joci, nu ai auzit ca in cateva zile o sa se inchida cu totul? Cred ca nu mai au chef sal intretina sau ceva da banii i-au luat.

| costy20br explică (pentru userul7200):

Pe 14 iulie il inchide, mie imi placea era distractiv

| userul7200 a răspuns (pentru costy20br):

Si mie da ce putem face noi.