| MattDnk05 a întrebat:

Salut, TPU.Am si eu o problema cu un ps vita.Intr-o zi mi-a cazut din mana si s-a stins ecranul dar el porneste si se aude cum apesi pe aplicatii dar displayul nu functioneaza! Am incercat sa tin apasat pe power si sa-i dau restart dar degeaba ca nu imi apare nimic pe ecran! Cine ma poate ajuta si ce ar trebui sa fac sa mearga? Ps: L-am desfacut si am scos tot si am pus la loc dar degaba! Multumesc

1 răspuns:
| Lavric a răspuns:

Cred ca s-a spart displayul. Am avut si eu astfel de problema. Nu cred ca ai alta solutie doar sa iti cumperi altul.