| Bobby711 a întrebat:

am si eu o problema cu windowsul am 7 pe 64 bits si de cateva zile imi tot apare ca sunt actualizari disponibile gata de instalat in fine nu asta e problema dupa ce ii dau reset sa se instaleze se incarca si dupa imi da eroare la instalarea actualizarilor ce ii pot face si care e problema? Daca imi ziceti sa bag iar windowsul nu va mai obositi sa imi scrieti pentru ca eu vreau o solutie care sa repare problema am prea multe apps documente etc si nu am nici timp sa il bag iar. Dau funda pentru solutie.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cum vrei tu sa ti se instaleze actualizarile acealea, cand tu ai instalat un sistem de operare piratat? Asta 1 la mana.
Updateurile, majoritatea dintre ele sunt de securitate, nu te ajuta cu mai nimic, mai mult ingreuneaza windows-ul degeaba, dezactiveaza automatic updates din control panel.

| Bobby711 explică (pentru Jipa95):

Windowsul e licentiat tocmai asta e problema nu mi se pare ok sa nu mearga updateurile l am bagat in vara si dee cand am pc asta e prima data cand patesc asa ceva