| AlinSUNT a întrebat:

Am si eu o problemastraight face De cateva zile tot incerc sa descarc un joc (Descarc pe browser, nu pe t.o.r.r.e.n.t).Bun totul merge ok vreo 2-3 minute de la inceperea descarcarii, iar dupa 3 minute se opreste descarcarea si scrie asa:"Nu a reusit - Eroare de retea". De ce nu mi se descarca tot? PS: Nu am probleme cu internetul! Dau Funta!

1 răspuns:
| darius88 a răspuns:

Eroare de retea=siteul de pe care descarci are o problema cu acel fisier.