| MrSpaghetty a întrebat:

Am si eu o problema:
Eu am un laptop, cu windows 10 si daca vreau spre exemplu sa dau sonorul mai tare apasa pur si simplu F3, mai incet F2, etc... dar sa luam spre exemplu Metin2-ul:
cand eu vreau sa dau o abilitate, care se afla de exemplu pe F2 eu trebuie sa apas tasta Fn + F2iar mie nu imi place acest lucru deoarece ma incurca si imi ia destul timp pana sa dau abilitatea respectiva.
Acum intrebarea e: cum fac sa nu mai trebuiasca sa apas mereu Fn+F2 (de exemplu) ca sa dau doar abilitatea si sa apas doar F2 ca sa dau acea abilitate?
M-am uitat si prin setari dar nu am gasit.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Kowka_Yuki_1992 a răspuns:

E de la windows. Metin'ul nu prea merge pe 10 laughing o sa mai intalnesti probleme laughing). Ia-ti 7, e cel mai bun rolling on the floor))))))

| MrSpaghetty explică (pentru Kowka_Yuki_1992):

La ceilalti prieteni le merge fara sa apese Fn+F2 (de exemplu) si au tot windows 10
Ei apasa doar F2