| PirvulescuCosmin a întrebat:

Am si eu o problema la PC. Am cam schimbat tot la el: placa de baza cu tot cu procesor pe ea, placa video si un hdd nou. Si am zis sa reinstalez windowsul cu piesele cele noi. Dar cand dau restart sau il pornesc imi ramane ecranul blocat la mesajul in care imi arata tastele de bios. Orice as apasa ma duce la un mesaj unde isi verifica componentele iar apoi dupa o secunda sau doua ramane blocat si nu mai pot face nimic. Daca dau restart o ia de la capat si din etapa asta nu mai pot trece deloc. De la ce poate fi!? Am incercat si cu un alt HDD care avea windows pe el si la fel facea sad

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi memoria, placa video sau orice altceva. Trebuie dus la un atelier.