| Emckill21 a întrebat:

am si eu o problema la placa de retea,si nu prea stiu la cine sa apelez,ideea este ca,placa mea de retea nu este citita de calculator,daca nu ii bag driver,nu imi merge,ei,asta nu e o problema,ok,imi merge pe internet,este ok (doar google,si alte programe care necesita net); Dar; Dar; Cand intru intr-un joc,precum Gta V, sau Lol, imi sta conectat cateva minute,si dupa,ma deconecteaza,sta cateva secunde deconectat si isi revine,dar trebuie sa intru iar in joc, sa ma loghez, sa astept....etc....Cum pot sa scap de chestia asta, calculatorul este luat nou,(2015) adica,imi ruleaza jocurile pe hight (verry hight) dar totusi ma deconecteaza, tin sa precizez ca am router. Multumesc anticipat, o zi buna!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De ce nu folosesti integrata daca zici ca e nou calculatorul?

| Helper69 a răspuns:

Salut,

Posibil sa fie de la driverele instalate. Nu cred ca sunt aceleasi si de asta iti face problemele astea.
Cauta alte drivere si testeaza.

O zi buna,
-Helper69.